Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Péče o zuby je důležitou součástí zdravotní prevence. A jednou z nejdůležitějších součástí péče o zuby je kvalitní zubní kartáček. Zkoušeli jste už někdy ten elektrický?

Ne nadarmo se říká, že druhé zuby máme jen jednou. A většina z nás samozřejmě chce, aby nám vydržely co nejdéle. A proto hledáme něco, co by nám v naší snaze mohlo pomoci. Jednu zajímavou možnost nabízí značka TrueLife se svým elektrickým zubním kartáčkem SonicBrush UV, jenž k odstranění zubního plaku ze skloviny využívá vysokofrekvenční sonickou technologii. Oproti klasickým elektrickým kartáčkům rotačním je SonicBrush UV nesrovnatelně šetrnější.

K dispozici jsou hned čtyři režimy čištění, k nimž patří základní mód s názvem Clean pro standardní čištění, Whiten pro bělení zubů (včetně odstranění pigmentových skvrn), Massage pro stimulaci a prokrvení dásní, a nakonec Soft pro ještě šetrnější čištění.

A co je to vlastně ta sonická technologie? Jde o řešení pracující na principu jemných vibrací štětin kartáčku, a to 40 tisíci pohyby za minutu. Díky takto vysoké rychlosti je nejenže velice efektivně odstraňován plak, ale zároveň dochází k proplachování mezizubních prostorů vodou a pastou.

Za zmínku stojí i UV sterilizátor, který je součástí balení a který dokáže dokonale vyčistit jednotlivé hlavice – ty v základním balíčku nalezneme tři (barevně odlišené) a samozřejmě můžeme dokupovat další. Sterilizátor ultrafialovým světlem odstraní až 99,9 procenta bakterií.

Výhodou je také možnost bezdrátového nabíjení ve speciální dokovací stanici, přičemž plné nabití trvá 24 hodin – za tu dobu získáte dostatek energie na 20 čisticích cyklů. Zajímavostí je také časovač, který vás v pravidelných intervalech upozorní na to, že můžete přejít na další „sektor“ ústní dutiny. Po dokončení cyklu pak kartáček automaticky vypne, aby se zbytečně nevybíjela baterie.

Shrnuto a podtrženo, TrueLife SonicBrush UV je kartáček, který použitou sonickou technologií a 40 tisíci vibracemi za minutu nemá na trhu obdoby. Kromě toho patří k jeho neoddiskutovatelným pozitivům UV sterilizátor ničící bakterie na použitých hlavicích (klidně i na všech najednou) či různé režimy čištění, z nichž si můžete vybrat ten, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám.

Kartáček zakoupíte za koncovou cenu 1 899,- Kč včetně DPH a můžete tak učinit na webu truelife.eu

https://www.truelife.eu/cs/sonic-brush-uv/

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.