Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

S přibývajícími léty se objevují nedokonalosti pokožky v podobě vrásek a povislých kontur. Uchovat si svěží krásu po delší dobu již naštěstí není nemožné. Moderní metody nabízí cesty, jak obejít přirozený tok času a vrátit vzhled obličeje o několik let zpátky.

Kdy a proč se rozhodnout pro estetické ošetření obličeje?

Nejste spokojená s tím, co vidíte v zrcadle a chybí vám ta mladá, svěží a vypnutá tvář? Právě tehdy je vhodný čas na pátrání po možnostech estetického ošetření, které vám navrátí mladší vzhled. A proč se pro něco takového rozhodnout? Dnešní metody liftingu obličeje jsou šetrné ke zdraví a nabízí dobré výsledky i bez nutnosti invazivního zákroku. Velkým důvodem je získaná porce sebevědomí a opětovný pocit krásy, kdy začnete mít znovu ráda svůj obraz v zrcadle. Vaše vnitřní spokojenost ještě znásobí krásu vnějšího vzhledu a nikdo vám nebude hádat váš skutečný věk.

Neinvazivní lifting

Povadlá pokožka a vrásky mají řešení v podobě neinvazivního liftingu metodou Thermage®. Jde o hloubkově působící přístroj, který ovlivňuje i hloubkové vrstvy kůže. Efekt ošetření je tím pádem větší a trvá déle v porovnání s povrchovými metodami. Výhodou je také fakt, že na tělo není kladena žádná větší zátěž. S touto metodou je možné ošetřit všechny oblasti obličeje včetně problematického očního okolí.

Efekt ošetření nastupuje postupně po dobu až 6 měsíců a výsledek vydrží klidně až sedm let.

Profesionální výsledek, který vás ohromí

Neinvazivní lifting Thermage® je specifická technika, kterou mohou provádět pouze špičková pracoviště, jako například švýcarská Clinic Lémanic. U nás ošetření provádí dermatologická klinika Mediestetik s pobočkami v Praze a Teplicích. Pouze s profesionálním přístrojem a v rukou vyškolených specialistů je možné dosáhnout skvělého výsledku, ze kterého se budete těšit po dobu několika let.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.