Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše nohy to je společenské téma, které nás provází na každém kroku a každý den. Logicky, protože naše nohy nám poctivě slouží po celý náš život. Zejména my, ženy, známe ten osvobozující pocit, když se po dlouhém dni vyzujeme, odložíme podpatky a necháme naše nohy odpočinut. Chtěly byste tento příjemný pocit zažívat během celého dne?  Navíc si dopřát luxusní a módní boty, které skvěle doplní každý smart casual outfit, podtrhnou dokonale vaši osobnost. Přesto ale běžně nosíme boty, které se velmi liší od přirozené anatomie našeho chodidla. Móda je důležitá, zejména pro nás ženy. Vždy bychom měly pamatovat také na naše zdraví, na budoucnost našich chodidel. Společnost naBOSo nabízí nejširší sortiment barefoot obuvi v ČR, která je šetrná k našim nohám a navíc v ní můžete směle vyrazit na obchodní schůzku nebo za zábavou do města.

Naše tělo není přizpůsobené tvrdým podrážkám a podpatkům. Vznikají tak často bolesti kolen, kyčlí i zad. Tzv. bosé boty (barefooty) simulují přirozený stav naboso. Společnost naBOSo  boří mýtus, že bosá obuv je pouze pro outdoorové nadšence a volný čas. Dnes již výrobci nabízí zdravé obutí i pro každodenní nošení ve městě i do kanceláře, které od běžných bot na první pohled nerozeznáte. Podrážka je odolná proti oděru a propíchnutí. Vyberte si z široké nabídky pro ženy, muže i děti od 15 domácích i světových značek jako jsou Solle Runner, Feelmax, Freet, Sockwa nebo Earht runners.

Příroda vytvořila lidskou nohu pro co nejefektivnější pohyb. Chodidlo je dokonalý mechanismus, který tvoří 19 svalů, 107 vazů a 26 kostí. Bosá obuv si získala popularitu po celém světě díky své ultra tenké podrážce, která je odolná proti oděru a chrání proti propíchnutí. Zároveň ale dopřává chodidlu volnost. Bosé boty jsou správně o 1 číslo větší než klasické z důvodu přirozeného roztahování zatíženého chodidla. Obuv by měla být také vždy bez zvýšené paty, neohebné přizvedlé špičky a podpory klenby. Naopak má mít ohebnou podrážku, široký prostro pro prsty a být lehká. Taková obuv je prospěšná pro nohu i pro celkové zdravé držení těla.

www.naboso.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.