Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

VÁNOČNÍ DÁRKY

Vánoční svátky už klepou na dveře a pokud jste ještě nezačali s nákupem vánočních dárků, nejspíš byste se měli velmi rychle pustit do práce. Problém není tak úplně vánoční dárky nakoupit, ale spíš vymyslet, co nakoupíte. Přinášíme vám dnes proto pár tipů, co nadělit pod stromeček takovému  teenagerovi. Na odkazu níže si můžete přečíst ty nejlepší dárky pro manžela a brzy vyjdou i tipy na vánoční dárky pro manželku, tak sledujte – ať nic neprošvihnete.  smile – Když je nadpis modrý je dárek vhodný pro kluky, když červený je vhodný pro holky. Pokud má nadpis černou bravu, hodí se pro obě pohlaví.


Originální vánoční dárky pro manžela!


Fidget spinner

Trendem dnešního roku se stal bezesporu fidget spinner. Já jsem upřímně odpůrcem této točící se kraviny, mezi teenagery je však strašně cool! Bezesporu to však nemůže být hlavní dárek, který teenagerovi dáte, ovšem může jej mile překvapit.

Parfém

Pro mladé dívky je rozhodně vhodným dárkem nějaký svěží parfém, ze kterého sálá životní energie.
Vhodným dárkem by mohl být například parfém FERRAGAMO Signorina In Fiore.

Klávesnice kterou jen tak neodrovná!

Pro nějakého pařmena nebo ajťáka co tráví u počítače hodně času doporučujeme silikonovou klávesnici. Na té totiž může třeba večeřet a nebo si ji jen tak ze srandy polévat vodou a nic se jí nestane.  Je také naprosto bezhlučná. Ideální na místa kde jsou ztížené pracovní podmínky. Také je tak lehoučká že jí teenager může kdykoliv vzít a prostě odhodit, aby měl na svém stole opět dostatek místa.

Fifa 18 

Má váš teenager alespoň trochu slušný počítač nebo playstation? Pokud ano tak je nová Fifa 18 tou nejlepší možnou volbou. Hra vyšla na začátku října a opravdu s ní žádného teenagera určitě neurazíte.

iPod

Poslouchá váš teenager rád muziku a nebo rád sportuje? Pokud ano tak je iPad Nano naprosto jasnou volbou! Jedná se o stylový miniaturní multimediální přehrávač od společnosti Apple. Koupit jej můžete od 4 tisíc korun. Pokud se rozhodnete pro levnější variantu pro iPod Shuffle – vyjde vás přibližně na 1500 korun.

Bezdrátová sluchátka

Když zůstaneme u těch „technologií” za zmínku stojí i trend poslední doby, kterým jsou bezdrátová sluchátka. Pokud má teenager iPhone, kupte Apple AirPods. Pokud používá klasický Android telefon, můžete koupit daleko levnější třeba i do 500Kč.

Kabelka

V módě jsou například v poslední době „sovičky”, které jsou opravdu roztomilé. Podívat se ale samozřejmě můžete i na jiný styl kabelek smile.  Níže jsme pro vás vybrali dva příklady  smile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.