Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Spoustu lidí si každoročně na Nový rok dává předsevzení, že zhubne a začne žít zdravěji. Pokud jste jeden z nich a nyní si ještě plnými doušky vychutnáváte velké možství jídla a lenošení na gauči, tak vězte, že děláte chybu. Nač totiž čekat, když můžete začít ještě dnes!

Připrava na Vánoce

Pomalu se blíží Vánoce, svátky plné lákadel, a to pak bude velmi těžké si vytvářet zdravé návyky, když budete obklopeni spoustou nezdravého jídla a pití. Zažijte si určité rituály už teď – pít dostatek čisté vody, nesladit, ke každému jídlu jíst porci zeleniny, atp. O svátcích už pro vás tyto věci budou samozřejmostí a budete s nimi méně bojovat. Navíc vyplatí se i příprava v podobě zdravějšího cukroví. Na těsto použijte celozrnnou mouku a uberte množství cukru. Při mlsání pak nebudete muset mít žádné výčitky a ani nebudete mít pocit, že si něco odepíráte.

Pomalu, ale navždy

Je důležité začít pomalu a zvykat si na nový životní styl postupně. Nic nejde hned, ani úbytek váhy. Při drastických dietách se ve většině případů projeví jojo efekt a často se pak ručička váhy bude ukazovat ještě větší číslo než předtím. Správné změny ve stravovacím režimu a zvýšená pohybová aktivita se na hmotnosti projeví v řádech týdnů až měsíců. A čím dřív začnete, tím dřív budete u cíle.

Motivace vytrvat

Kdo by se nechtěl vejít do šatů ke stromečku nebo na plesovou sezónu. Nadbytečná kila neshodíte za den, proto je třeba myslet dopředu a začít co nejdříve. Pokud si myslíte, že po bohatých Vánocích plných jídla a pití začnete na Nový rok hubnout a vejdete se za dva týdny do šatů, tak se pletete. Pokud potřebujete udržet motivaci, vyvěste si na lednici vaše fotky v plavkách, nebo motivační citáty. Také si můžete vystavit oblečení, do kterého se chcete vejít, abyste ho měli stále na očích a připomínali si, že to tentokrát opravdu chcete dokázat!

Začněte teď a Silvestr oslavíte o pár kilo lehčí! good 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.