Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

CO JE TO CHLORELLA?

Dá se nazvat potravinovou BOMBOU, superpotravinou (více o superpotravinách zde!) ,  a super zdravou potravinou! 

Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa z biologického oddělení Chlorophyta. Byla objevena v roce 1890. Podle odhadů přežívá na Zemi už asi 2,5 miliardy let. Dnes ji známe jako tzv. Super food (super jídlo) díky jejím vlastnostem a nutričním hodnotám. Obsahuje velké množství chlorofylu, který je velice přínosný pro lidské tělo! Pro její výjimečné nutriční hodnoty se dnes často prodává ve formě sušených lisovaných tablet. Při jejich výrobě chlorella podstupuje proces dezintegrace, který je nutný, aby zdraví prospěšné látky byly stravitelné člověkem.

ÚČINKY CHLORELLY:

  1. DETOXIKACE

Nejdůležitějším účinkem chlorelly je její schopnost detoxikovat náš organismus. To znamená navázat na sebe toxiny z krve a tkání a odvést je vylučovacími cestami ven z těla. Díky tomu se tělo může začít regenerovat a fungovat tak jak má. Po detoxikaci totiž nemusí zbytečně a často marně bojovat s uloženými toxiny (převážně v tuku a kloubech). To přináší spoustu dalších efektů jako je např. snížení vysokého cholesterolu, optimalizace krevního tlaku, a celková obnova vitality organismu. Je nutno podotknout, že detoxikace jde ruku v ruce se zdravým životním stylem. Pokud budete jíst každý den smažené řízky, nemá smysl do chlorelly investovat. Jestli se však snažíte vyčistit tělo a jíte k tomu vhodnou stravu, je chlorella výborným pomocníkem.

2. TRÁVÍCÍ TRAKT

Díky využitelnosti živin z chlorelly a také díky jejímu obsahu enzymů (pokud je zpracována za studena) se při její konzumaci celkově zefektivňuje práce trávícího ústrojí člověka, což znamená, že stačí jíst menší množství potravy při zachování stejného množství vstřebaných živin z ní. To mimo jiné znamená, že i když člověk sní méně jídla, bude se cítit nasycen a vyživen – a narozdíl od různých chemických přípravků potlačujících chuť k jídlu, tomu tak opravdu bude.

3. SEZNAM ÚČINKŮ

  • Čistí krev a detoxikuje tělo
  • Snižuje vysoký cholesterol
  • Podporuje optimální krevní tlak
  • Podporuje odstraňování těžkých kovů
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Posiluje imunitní systém
  • Dodává energii pro život

DALŠÍ POZITIVNÍ ÚČINKY..

Funguje jako prevence rakoviny, pomáhá při zácpě, snižuje tělesný pach, Zvyšuje počet bílých krvinek, Zlepšuje trávení , Zmírňuje nežádoucí účinky radioterapie, Pomáhá léčit vředy, Snižuje zápach z úst, Uvolnění PMS (post/pre menstruální syndrom), Snižení výskytu astmatických záchvatů, Možnost zmírnění příznaků fibromyalgie, Zmírňuje záněty, Tlumí bolesti v fibromyalgie, Pomáhá při odstraňování plísní, Efektivní pro hormonální rovnováhu, Pomáhá růstu tkáně a její regeneraci

Obsahuje velké množství zdraví prospěšných vitamínů (zejména A, E, B3, K1), minerálních látek (hodně vápníku, hořčíku a draslíku), stopových prvků (kyselina listová) a třeba také plnohodnotného proteinu (58 g/100g)

Zdroj: Rebelia.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.