Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jaký koupit vánoční dárek pro manžela? Tuto otázku si klade jistě i ta nejzkušenější žena. Někdy je prostě těžké najít perfektní dárek pro muže, na kterém Vám záleží. Zatímco mnoho žen je spokojených s dárky, jako jsou sladkosti, květiny nebo šperky, může být někdy trošku těžší najít dar, který zaujme muže.  Chcete svému muži udělat radost, potěšit ho a zároveň být originální? V tomto článku Vám poradíme hned několika kreativních dárků pro manžela, které se pohybují v různém cenovém rozmezí, takže si vybere úplně každý!

„Neobyčejné poukazy“

Jedná se o jinou formu poukazů, než známe. Pokud chcete být na vánoce originální a zároveň chcete ušetřit. Tato forma Vás jistě naprosto dostane! Vyrobte svůj vlastní poukaz pro manžela. Například můžete dát manželovi poukaz ve formě 3 omluvenek či jakých si propustek. Spočívá to v tom, že třeba v situaci, kdy na manžela budete čekat přes půl hodiny s plnými nákupními taškami u obchodu a on se opozdí, pokud Vám ukáže poukaz a rozhodne se, že ho chce použít, nemůžete se na něj zlobit a zbytečně šílet. Můžete také zvolit i jiný typ poukazu. Například poukaz v hodně dvou úklidů manželova auta, či jedné skvělé masáže od vlastní manželky, nebo také  tří skvělých večeří. Záleží jen na manželovi, kdy si poukaz bude chtít vybrat a musíte sami uznat, že v originalitě a kreativitě se v tomuto případě rozhodně meze nekladou!

Pokud byste chtěli s poukazy pomoci a nebo je dokonce graficky navrhnout i vytisknout – napište na info@milujemezdravi.cz. Za grafický návrh – tisk i doručení vás budou 3 poukazy u nás stát jen 200Kč smile  – Poukazy tak budou vypadat profesionálněji, než kdyby jste je sama vyrobila. (doručení do týdne).

Dobrodružství

Každý muž miluje dobrodružství a adrenalin. Samozřejmě také většina mužů má zálibu v silných motorech, kvalitních autech či létání. Podle průzkumů je pro většinu manželů jedním z nejlepších dárků zejména jízda luxusním autem jako je například Porsche, Ferrari či Lamborghini. Dále jsou také ale v oblibě letecké výlety či řízení helikoptéry. A u létání v tomto případě také ještě zůstaneme. Protože to, co ženě přijde šílené a nebezpečné naopak pro muže může být neskutečným zážitkem. No a takový skok padákem k takovým zážitkům rozhodně patří! Musíme zkusit uvažovat o tom, že Váš manžel je sice už dospělý, ale pořád je to ten hravý chlapec, který potřebuje dárky kreativní, zábavné a akční.

 

Kožená peněženka

Pokud nechcete být nutně kreativní, pak jedním z nejlepších vánočních dárků pro manžela je právě kvalitní peněženka. Takže ve chvíli, kdy chcete zvolit běžný, ale zároveň elegantní dárek nevíte, pak je taková vysoce kvalitní kožená peněženka tou nejlepší volbou! Sice to není nejoriginálnější, ale stále je to špička.

Párty s přáteli

Tohle je opravdu jeden z těch nejvíce vhodných a kreativních vánočních darů pro muže. Většina mužů totiž ráda tráví čas se svými přáteli, tak proč toho nevyužít? Vytvořte manželovi noc jen s jeho přáteli. Vyberte aktivitu, kterou on sám má nejraději, ať už je to kino s kyblíkem popcornu a skvělým filmem či nějaká akce s přáteli. Za takový dárek Vás manžel jistě bude milovat! A mimo to má to i výhodu pro nás ženy – získáme tak volný večer samy pro sebe.

Těhotenství

Pokud se s manželem pokoušíte o miminko, není lepší situace pro sdělení zprávy o těhotenství ženy, než jsou Vánoce. Pokud manželovi zabalíte jako vánoční dárek pod stromeček ultrazvuk , dudlíček či jinou věc spjatou s miminkem, nenajdete větší radost v jeho očích z jiného dárku. Uděláte ho tak nejšťastnějším mužem, který nemohl dostat lepší Vánoční dárek.

Hodinky

Pánské hodinky jsou často jediným výraznějším doplňkem, který muž nosí. Proto by jej měly reprezentovat a potrhnout jeho styl. Záleží především na příležitosti, kam hodinky muž chce nosit. Jak ale vybrat správně? Vybírejte rozhodně podle zálib Vašeho manžela a podle příležitostí, kam Váš muž chodí. Buď můžete volit sportovní hodinky, které jsou většinou digitální a nabízí velké množství funkcí. V současné době jsou populární zejména Apple hodinky. Nebo můžete zvolit klasické pánské hodinky, které jsou vhodné pro každodenní nošení do práce. Měly by být pohodlné a kvalitní. Ideální je jednoduchý design a elegantnost. U společenských pánských hodinek k obleku hraje největší roli kvalita a design, většinou se volí analogové nebo kombinované hodinky.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.