Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hubne se při sexu?

Intenzivní milování se někdy může jevit jako velice náročné. Máme vysoký srdeční tep, potíme se a jsme v silném vypětí. Je tedy pravděpodobné, že sex skutečně pomáhá při spalování kalorií stejně jako cvičení?

Výzkumníci zjistili, že sex může skutečně být stejně tak účinný při spalování jako třicet minut cvičení. Ze studie tedy vyplývá, že v průměru jedné minuty ženy spálí 3 kalorie a muži 4 kalorie. Pokud tedy předpokládáme, že pohlavní styk může trvat mezi 10 – 55 minutami, znamená to, že ženy spálí 177 a muži 239 kalorií. Ale pravdou je, že při půl hodině strávené na běžícím páse spálíte více. U žen se předpokládá 213 kalorií a u mužů 276 kalorií.

Je tedy pravdou, že sex nedosahuje tak významných výsledků při spalování kalorií. Pokud bychom chtěli shodit museli bychom při styku dosáhnout tepové frekvence nad 120. Čili při každé nižší frekvenci spálí daleko méně.

Ale sex nám může být prospěšný i jinak. Pomáhá nám formovat svaly, hlavně tedy když se soustředíme na určité pozice. Proto je potřebné se zaměřit na pozice, které podpoří spalování. Experimentování s polohami může skutečně vést ke krásnějšímu tělu a stejným výsledkům jako při cvičení. Může být však i v těchto ohledech velice účinných.

Výsledek obrázku pro hubnutí

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.