Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Největší množství marihuany za poslední rok!

Největší množství marihuany za poslední rok zabavili francouzští celníci v západní části Francie. Přesněji se jedná o více než 2,3 tuny této návykové psychotropní látky. Tato droga, kterou získáváme sušením květenství samičích rostlin konopí byla v takovémto množství vyčíslena v hodnotě 17 milionů eur. Podle všech informací se jedná o marockou poznávací značku kamionu. Zajímavé je, že maročtí řidiči tohoto kamionu tvrdí, že náklad, který původně vezli, vyložili ve Španělsku a nyní se vracejí s prázdným kamionem bez zboží.

Francouzští celníci však považovali za značně podezřelá čtyři prkna, která byla upravená a připevněná novými šrouby. K tomu se také přidaly stopy bílé barvy všude kolem. Proto celníci nařídili, aby prkna byla odmontována a díky tomu odhalili tajný úkryt, který ukrýval již výše zmíněné množství marihuany. Přesně se jednalo o 73 balíků s marihuanou. Následně byli oba řidiči obviněni a jsou předběžně zadrženi ve vazbě.

Marihuana je nejrozšířenější nelegální drogou v naší zemi. Česko jako takové patří dlouhodobě k zemím, kde se „hulí“ nejvíce v Evropě, zejména mezi mladými lidmi. Kouření trávy se stává v mladé generaci podobnou normou, jako bylo u mládeže za socialismu pivo, chodit do hospody. Mnoho uživatelů konopí bez obtíží kombinuje s alkoholem. Zastánci konopných drog tvrdí, že na rozdíl od opilosti, intoxikace „trávou“ nepřináší agresivní jednání, zle od žaludku, kocoviny. Naopak zdánlivá bezproblémovost vede kuřáky k tomu, aby „hulili“ i v práci, ve škole, všude, takže se mnohdy nemůžeme divit, že takoví lidé působí tupě, apaticky

Související obrázek

Zdroj: Týden.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.