Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Za posledních pár dnů cena másla výrazně stoupla a v mnoha lidech to vyvolalo velkou paniku. Nyní je YouTube plné agresivních seniorů rvoucích se o poslední kostku másla. Pojďme si ale představit dnes několik chyb, kterých se při koupi másla dopouštíme.

Nákupy do zásoby

Pokud si budete kupovat haldy másla do zásob jeho cena půjde „logicky” nahoru. Nyní se pohybuje od 55-80 korun. To že jej někde najdete za 40 není důvod, abyste si vzali 20 kostek. Zvýšeným zájmem o surovinu logicky naroste i její cena.

Spoléhání se na výprodeje

Zákazníci jsou mnohdy velmi nepříjemní na zaměstnance obchodů, když si vystojí 4 hodinovou frontu kuli slevě na máslo a ono je vyprodáno. Co má ale takový zaměstananec dělat, když si hned 4 bedny zabavila důchodkyně Jarmila?

„Lidé jsou jako šílení, stojí fronty před obchodem ještě než otevřeme, potom vběhnou dovnitř a o máslo se doslova perou. Nadávají si a jsou sprostí. Kostek másla odnášejí plnou náruč. Když se pak na někoho nedostane, jsou naštvaní na nás, že je zboží nedostatek,“ uvedla paní Jana, zaměstnankyně Kauflandu v Praze.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.