Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Toužíte po plochém bříšku, ale sport vás nebaví a dieta je pro vás zakázané slovo? I tak můžete plochého břicha dosáhnout ! A to díky našim jednoduchým trikům !

 

Správný postoj

Budete-li stát vzpříma, budete vypadat mnohem lépe. A nejen to!  Dokonce se můžete zbavit i bolestí zad. Narovnejte se!

 

Dostatečný pitný režim

Nikdo nepochybuje o tom, že voda je pro nás velmi důležitá. A to nejen pro zdraví, ale i pro štíhlou postavu. Dehydratace totiž vede k zadržování vody a to vám přidá kilogramy nejen opticky, ale i na váze. Důležité je také to, co pijete. Vynechte alkohol a slazené pití, které obsahuje velké množství cukru, a raději sahněte po čisté vodě, nebo neslazeném čaji.

 

Svačte oříšky

Ořechy jsou možná tučné, ale obsahují zdravé tuky, které jsou pro náš organismus nezbytné. Navíc skvěle zasytí a zaženou chuť na sladké, takže vás to nebude svádět, sáhnout po čokoládové tyčince. Jen si hlídejte množství. Ideální porce je ta, která se vám vejde do dlaně.

 

 

Vsaďte na kávu

Kofein je přírodní spalovač, který zrychluje metabolizmus. Pro močopudný účinek kávy je ale třeba, nezapomínat i na čistou vodu. Káva dokáže zahnat chutě na sladké. Pokud jí máte rádi s mlékem, tak si můžete dopřát i tu. Jen se vyvarujte kávě se šlehačkou, smetanou, zmrzlinou, čokoládovým toppingem, nebo velkým množstím cukru, které z ní udělají kalorickou bombu.

Snídejte

Snídaně je základ dne. Je potřeba doplnit živiny po nočním hladovění, aby tělo dobře fungovalo. Vynecháním snídaně a následně pak nezdravou svačinou, nebo zbytečně velkým obědem, postavě určitě neprospějete.

Odpočívejte

Je známý fakt, že dostatečný spánek a odpočinek je velmi důležitým pomocníkem při hubnutí. Když jste unavení, je totiž větší pravděpodobnost, že sáhnete po nějakém vysoce energetickém jídlu ve víře, že díky němu budete mít víc energie a vykompenzujete si tak nedostatek spánku. Čokoládová tyčinka možná na chvíli pomůže, ale kvalitní spánek vám nenahradí.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.