Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pokud chcete zhubnout a dooprvady nestojíte o to dát svým chuťovím buňkám doživotní volno, přinášíme vám alespoň 5 nápojů, které se na první pohled mhou zdát zdravé, ale ve výsledku jsou ještě horší než sladké limonády. Pojďme se na ně společně podívat!

Ledová káva a čaj

Moment, moment, moment… Ještě než mě nařknete z toho, že to už byste vážně nemohli nic pít … myslím tím ledovou kávu a čaj z obchodů. Ty totiž mnohdy obsahují více cukru než Cola, nebo Fanta. Raději se tak vždycky čeknite na etiketu a zkontrolujte obsah cukru.

Smoothies

Poslední dobou se stalo smoothie obrovským hitem pro hubnutí. Někteří na něj nedají dopustit a někteří varují, že právě smoothie může způsobovat nárůst obezity. Pokud nepijete jen zeleninové smoothie, musíte počítat s tím, že vaše tělo dostane obrovskou kalorickou nálož. Což obecně mají lidé u smoothies tendenci podceňovat.

Kokosová voda

Kokosová voda se stala stejným hitem jako smoothie a opravdu vše by na tomto nápoji bylo v pořádku, kdyby se velké společnosti opět nerozhodly UŠETŘIT! Problémem je totiž cena a tak se v 99% supermarketech prodává ředěná kokosová voda do které jsou přimýchány cukry – pochopitelně pro výraznější chuť…  na hubnutí tak můžete zapomenout!

Džusy

Tady bych to vzal hodně rychle a to prostě… Pokud si koupíte džus jiný, než 100%, dostanete z něj prostě jen cukry.. V průměrném džusu je 8 čajových lžiček cukru, což odpovídá doporučené denní dávce konzumace cukru.

Alkohol

Pokud se rozhodnete trochu ušetřit ty kalorie a místo ruma s colou si dáte gina, moc kalorii vážně neušetříte. Tak trochu přijatelný je v tomto směru vinný střik. Ale maximálně dva za večer!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.