Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Plavková sezóna už je za námi, ale to neznamená, že bychom si neměli udržet zdravou váhu a štíhlou postavu. Ten, kdo chce zhubnout, by měl hodně sportovat a zdravě, nejlépe i dietně, jíst. To víme všichni. Ovšem existuje pár zcela jednoduchých tipů navíc, díky kterým se tuku zbavíte ještě rychleji.

  1. Outdoorová zábava – Sportujte venku ! Pro maximální spalování tuků potřebuje tělo kyslík. A toho dostanete nejvíc v přírodě.
  2. Čerstvý stimul – Ochucujte jídlo čerstvým bylinkami. Bazalka, šalvěj apod. podporují svými éterickými oleji metabolismus.
  3.  Choďte pěšky – Zapomeňte na auto a hromadnou městskou dopravu. Pokud máte čas, vyrazte po svých.
  4. Pijte čaje – Zelený přispívá k rychlejšímu spalování přijaté energie a má kladný vliv na hladinu škodlivého cholesterolu. Mátový zase snižuje chuť k jídlu.
  5. Nechte trochu prostoru – Nejezte do naprosté sytosti, ale jen do polosyta. Když budete jíst pomalu a dostatečně žvýkat, dáte šanci žaludku, poslat do mozku signál o sytosti. Vy pak poznáte, kdy přestat, a nebudete se zbytečně přejídat.
  6. Hořké je dobré – Hořčiny jsou skvělé na zkrocení chuti k jídlu, stimulují spalování a zažívání. Dopřejte si tedy například grapefruit nebo rukolu.
  7. Pijte podmáslí – Podmáslí obsahuje probiotické bakterie, které podporují trávení, a také bílkoviny potřebné pro svaly.
  8. Kávová pomoc – Kofein urychluje spalování a kávou můžete zahnat hlad i chutě.
  9. „Zacvičte“ si s hadrem – Nebo vysavačem,  nebo smetákem… Domácí práce jsou taky pohyb, takže i při nich spalujete kalorie.
  10. Žádný stres – Když jste vynervovaní, vyplavují se stresové hormony, které vedou k chutím na sladké. Buďte v klidu a myslete pozitivně !

 

Doufáme, že vám tyto tipy pro dosáhnutí vysněné postavy pomůžou. A přejeme vám hodně zábavy a odhodlání zatočit s kily navíc !

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.