Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Pokud jste introverti, pravděpodobně máte rádi podzim. Mohu s jistotou říci, že pro introverty je toto období oblíbenou roční dobou. 

Pro introverty není podzim nic jako obyčejné období plné padlých listů, deštivých dnů a hodin strávených doma s teplým nápojem a dobrou knihou. Zatímco většina lidí si stěžuje na déšť a touží po letním počasí, introverti jsou opravdu plní energie štěstí  v podzimní sezóně.

1. Klidné podzimní ulice

Jsou chvíle kdy i introverti jsou rádi venku, v jiném prostředí a v přírodě. Introverti se nemusí cítit dobře v prostředí jako jsou klubovny, kluby, diskotéky a společenská místa. Jak víme, nejsou fanoušky míst, kde je mnoho lidí. Ale rádi se také věnují venkovním aktivitám, které se ale odlišují od aktivit, kterým dává přednost většina lidí.

Pokud jste introvertem, na rozdíl od ostatních milujete spíše procházku ve stinném parku nebo posezení v klidné kavárně, kde si můžete užívat šálku aromatické kávy a číst si svou knihu. Přesto se v létě klidná procházka v parku často pro introverty stává bojem o přežití mezi zástupy hlučných dětí a hlasitých teenagerů. Ale na podzim se věci mění! Děti začínají nový školní rok a lidé všech věkových skupin tráví více času ve svých domovech. Introvertům tedy přináší procházka opuštěnými ulicemi na podzim fascinující pocit.

2. Podzim plný inspirace

Dalším důvodem, proč introverti milují podzim, je zvláštní atmosféra, kterou nám toto období přináší. Tato sezóna je, jak všichni dobře víme, zdrojem kreativní inspirace pro básníky, spisovatele a umělce. Není překvapením, že okouzlí a inspiruje mnoho introvertů. Sledování nádherné transformace přírody přináší introvertům tvůrčí energii, nápady a nové pohledy  na svět.

3. Podzim jako učitel

Podzim ukazuje plynulost a proměnlivost našeho života. Připomíná nám věčný cyklus existence a inspiruje nás, abychom tuto změnu přijali. Ukazuje nám, jak důležité je začít znovu a učí nás, abychom dokázali přijmout přechod do jiné fáze života. Všechny tyto lekce, které se můžeme naučit z přírody na podzim, většina introvertů dokáže ocenit a přijmout.

4. Mít čas sám na sebe

Horké léto se svými večírky, skupinovými aktivitami a přeplněnými plážemi skončilo. Období podzimu je období, které nám dává prostor pro přemýšlení a sami pro sebe. Je to období, kdy se zdá, že čas plyne pomaleji. A právě proto introverti milují atmosféru na podzim. Podzim dobíjí naší energii po letních dobrodružstvích. Naučte se vnímat jeho sílu a krásu stejně jako introvert.

Tak na co čekáte? Udělejte si šálek bylinného čaje, vezměte si knihu, kterou jste již dlouho chtěli číst a užijte si úžasnou atmosféru vašeho domova na podzim.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.