Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Móda letošního podzimu mluví jasně – buďte zajímaví!

Léto uteklo jako voda a je tu zase krásný barevný podzim a s ním i čas opět zavítat do obchodů a pořídit nové kousky do vašeho šatníku. Jaké módní trendy ale budou charakterizovat letošní podzim? V tomto článku se dočtete o tom, co nosit, v jakém oblečení budete in a v čem vás rozhodně nikdo nepřehlédne!

Květinové motivy

Do letošní podzimní módy budou neodmyslitelně patřit květinové motivy. Nejen že skvěle rozjasní váš šatník a udělá vás neobyčejnou a výjimečnou, ale také dokážete světu, že květiny a retro styl je stále v módě a ještě dlouhou dobu bude. Volte zejména sukně a šaty s květinovými motivy a naopak upusťte od celokvětovaných halenek. Květiny nepatří jen na zahrádku, zámeckých parků či do vázy. Jsou prostě nedílnou součástí letošního podzimu a rozhodně v vašem šatníku nesmí chybět.

 Extravagantní outfit

Nebojte se experimentovat! Letošní podzim se ponese zejména v duchu vrstveného oblečení. Nebojte se oblékat krátké přes dlouhé či kombinovat různé materiály. V tomto stylu oblečení jde hlavně o to, abyste se cítili dobře! Můžete jednotlivé vrstvy svlékat nebo naopak oblékat a stále budete cool a v pohodě.

Abstrakce

Abstraktní doplňky či oblečení plné abstraktních motivů takřka rozsvítí letošní podzim. Moderní jsou nejen geometrické tvary nejrůznějších barev, ale také potisky s optickými klamy. V módě budou zejména šaty, sukně a košile s těmito motivy. A pokus je doplníte o jednobarevné a sladěné doplňky, nemůžete udělat chybu!

Svůdnost

Pokud jste ale přízemnější či nechcete celý podzim vymýšlet extravagantní modely, barva se kterou rozhodně neuděláte chybu, bude jednoznačně černá. Nejen že podpoří vaši elegantnost a styl, ale v barevných podzimních dnech nebudete působit smutně, ba naopak. Podpoříte svou svůdnost a elegantnost.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.