Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Osobně se vám přiznám, naprosto nenávidím podzim! Dnes při léčení své dlouhodobé rýmičky jsem si sedl, vzal jsem si tužku, papír a začal jsem hledat na tomhle depresivním období nějaká ta pozitiva. Vpodstatěto není zas tak špatné… co myslíte? Přečtěte si v tomto článku 5 těch nejsmysluplnějších pozitiv, která mě napadla.

Ideální počasí na saunu

Podle nejnovějších zpráv se alespoň tento měsíc již nedočkáme žádného lepšího počasí a tak jsem hledal na tomto pošmournu nějaká ta pozitiva. Vpodstatě mi došlo, že je ideální čas na to, zajít do sauny. I v létě se samozřejmě najdou „šílení“ nadšenci, kteří do té sauny vlezou, ale není nic lepšího než když se saunujete v tomto počasí. Žádné horko a ani žádná zima – prostě ideální!

Úžasná krajina

Pokud zvednete hlavu od svých nejspíš zablácených tenisek, uvidíte opravdu úžasně barevnou krajinku. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší podzimní fotografie a umístili do galerie níže. Fotky zvětšíte poklepáním.

Relaxace – Aroma lampičky

Jen tak si sednout a vypít si v klidu u krbu teplý čaj je rozhodně úžasná relaxace. Bohužel nevím jak vy, ale mně vždy připadalo, že si to pořádně dokáží užívat jen ti lidé na fotografiích. Co mě ale doopravdy dokáže pořádně uvolnit je vonný olejíček v aroma lampičce. Lampičku i olejíček seženete v podstatě za pár korun v jakékoliv drogerii nebo e-shopu a máte celý dům nádherně vyvoněný. Pokud to nepřeženete a zvolíte doopravdy vůni která vám vyhovuje, je to úžasné uvolnění, které vám mohou lidé na fotografiích bledě závidět.

Volno!

Každý měsíc na podzim je státní svátek. Paráda co? – ehm.. také jsem si myslel. Z tohoto úžasného snu mě ale rychle probrala má sestra, díky které již vím, že kromě svátku tohoto měsíc, vycházejí všechny ostatní na víkend… no což, alespoň dostanou někteří zaměstnanci pořádně zaplaceno!

Houbičky

Je jedno zda rostou a nebo ne… Prostě jen tak skočte ven a projděte se po lese. Čerstvý vzduch vám prospěje a pokud najdete nějaké ty houby, nebudete si muset alespoň dělat starosti s večeří smile.

Jaký je váš pozitivní důvod?  – Dejte nám vědět v komentářích!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.