Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jistě jsme se s tím setkali všichni. Zázračné pilulky, čaje nebo mastičky, které slibují úbytek váhy rychle a bez práce. Na internetu je v nabídce několik desítek druhů různých přípravků na podporu hubnutí. Reklamní bannery často až agresivně vyskakují na stránkách s informacemi co jíst, a nebo čemu se vyhýbat, pokud chcete mít ploché břicho, nebo jak zhubnou bez diet a cvičení. Když na tuto informaci kliknete, namísto dobré rady vám nabízejí za nemalé peníze k prodeji některý ze „zázračných“ přípravků.

Můžeme jim ale věřit, nebo to jsou jen vyhozené peníze ? Na co si dát pozor ?

  1. Používají slova „revoluční“ a „zázračné“ („revoluční přípravek“, „zázračný produkt“, „zázračné spalování tuků“)
  2. Uvádějí nereálně vysoké údaje o úspěšném hubnutí ( klidně i více než 15 kg za měsíc)
  3. S oblibou používají slovo „zaručený“ („zaručený výsledek“, „zaručené hubnutí“)
  4. V případě neúspěchu „garantují“ vrácení peněz
  5. V názvu přípravku uvádějí vysoká čísla („green coffee 1000 mg“, či dokonce „green coffee 6000 mg“, bez problému napíšou, že „v jedné kapsli je 6000 mg zelené kávy“, přičemž kapsle sama váží sotva 500 mg)
  6. Nabízejí výrazné slevy a lákají na aktuální akce („jedinečná příležitost ke koupi“, „pouze dnes 50% sleva“), přičemž pokud se na stránky podíváte o pár týdnů později, sleva tam bude stále
  7. Uvádějí na stránce reference a příběhy lidí, kteří „neuvěřitelně zhubli díky zázračnému produktu“
  8. Na rozdíl od korektních internetových lékáren a eshopů, tyto stránky nenabízejí nic jiného, než ten jeden konkrétní přípravek

Nekupujte zajíce v pytli a šetřete své peníze. Ani ten nejlepší přípravek nedokáže takové zázraky, jako zdravá strava a pravidelný pohyb !

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.