Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tvarohový zábal

Nepříjemná bolest v krku, chrapot či zanícené mandle vám mohou pěkně znepříjemnit celý den či týden. Jak tomu ale předejít? Nejlepší radou jsou účinné tvarohové zábaly! Působí přímo zázračně a jedná se o přírodní cestu léčby. Takový tvarohový zábal má mnoho výhod. Není náročný na přípravu, můžete ho využít v chladné i příjemně teplé formě a je opravdu účinný. Vlhkost tvarohu totiž zajišťuje rychlý a intenzivní účinek. Hlavně při zánětech, kdy tvaroh odvádí z těla všechny nežádoucí škodliviny.

Návod:

  • 250g netučného tvarohu
  • papírový či látkový kapesník
  • lžíci či nůž
  • látkovou plenu
  • šálu

Na kapesník natřeme půlcentimetrovou vrstvu tvarohu, tak širokou, aby pokryla příslušnou plochu na krku. Kapesník na stranách přehneme nahoru, a sice tak aby na spodní straně měl jednu vrstvu. Zábal opatrně přiložíme tou jednovrstvou stranou na kůži tak, aby oblast páteře zůstala volná. Zábal ovineme utěrkou nebo plenou, aby oblečení bylo chráněno před vlhkostí. Případně můžeme celé ještě zafixovat šálou. Zábal necháme kolem krku nejlépe 20 až 30 minut, v případě potřeby i déle. Při silných potížích s krkem se může aplikovat i vícekrát za den.

Důležité je, že tvaroh se nesmí přikládat příliš studený! Tvarohové zábaly se nesmějí přikládat na porušenou kůži či rány. Tvaroh má tedy vynikající léčebné účinky. Zdravý a chutný tvaroh jistě najdeme v každé domácnosti. Tvaroh tedy není jen vynikající a zdravou potravinou, která je zdrojem bílkovin, ale můžeme ho využívat pro účinné tvarohové obklady. Tvarohové obklady můžeme přikládat, pokud máme potíže se záněty prsních žláz, kloubů, můžeme je využít i při výronech, naraženinách, bodnutí hmyzem a povrchových zánětech žil.

Čili s tvarohem vás žádný zánět nezaskočí!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.