Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jak dosáhnout dokonale přirozeného a perfektního looku? Bez dobrého postupu a znalostí několika základních krků se rozhodně neobejdete, a proto jsem se rozhodla doporučit Vám pár rad, které se Vám  pomohou dotáhnout Vaše líčení k dokonalosti.

Základní kroky dokonalého líčení   

 

  1. KROK

Základním krokem je samozřejmě krém! Bez pořádné hydratace se do líčení nepouštějte. Krémem nejenže prospějete pleti, ale díky němu se vyhnete tvorbě šupinek, které bývají důsledkem nedostatečné hydratace. V prvním kroku doporučuji nanést i balzám na rty. Rty pak nebudou tak vysušené a pokud byste ho na rty nanášely až těsně před použitím rtěnky, barva by Vám na rtech hůře chytala a mohla by být rozmazaná.

  1. KROK

Velmi důležitá je pokladová báze, která Vám pleť vyhladí, zmatní a make-up tak i déle vydrží. Doporučuji Vám užít i bázi pod oční stíny jako například Eyeshadow Base.

  1. KROK

Třetím a rovněž důležitým krokem je korekce. Jen málokterá žena si může dovolit tento krok přeskočit. Zejména když máte potíže s akné, jistě Vám krycí a krémové korektory pomohou. Korektory můžete nanášet pomocí štětečku, ale stejně tak i pomocí prstů.

  1. KROK

Čtvrtým krokem je make-up. Na ten bychom měli využívat speciální štětec. Je lepší používat kvalitnější štětec, potom Vám bude stačit nanášet menší množství make-upu.  Ten se navíc lépe zapracuje do pleti. Nezapomeňte, že make-up musí být přesně v tónu pleti a je nezbytné ho rozetřít až k vlasům, uším i pod bradu tzv. “do ztracena”.

  1. KROK

Pod oči můžeme použít rozjasňující, lehký korektor. Nikdy ne ten hutný, nebo dokonce make-up! Ten totiž jemné oční okolí zatěžuje a mimické vrásky Vám ještě více vystoupí.

  1. KROK

Pudr! Pro fixaci make-upu a zmatnění lze využít jen a jen kvalitní pudr. Nic se ovšem nemá přehánět, jedno přepudrování rozhodně stačí.

     7. KROK

Až teď přichází správný čas na řasenku, ale opět v rozumné míře. Není nic horšího než slepené řasy. Ideálně po nanesení řasenky můžete řasy ještě pročesat speciálním kartáčkem.

  1. KROK

Obočí – to je krok, který nesmíte vynechat. Obočí dodá výraz celému obličeji. Zahoďte tužku na obočí, která je příliš tvrdá, a vyměňte ji za stín a malý zkosený štěteček. Jednoduchým trikem zjistíte body, kde by mělo Vaše obočí optimálně začínat a končit. Zbytečně byste ho neměly ani zužovat, vytrhejte jen přebytečné chloupky a obočí usměrněte kartáčkem.

  1. KROK

Dalším krokem jsou rty! Zapomeňte na viditelnou linii konturovací tužky. „Konturkou“ v přirozeném odstínu vykreslete celé rty, a poté naneste rtěnku. Díky použití konturovací tužky jako podkladu Vám bude barva na rtech lépe držet.

  1. KROK

Nezapomeňte na lesk! Krok, který je na rozdíl od ostatních volitelný. Pro denní svěží look můžete přidat jemný lesk.

  1. KROK

A na závěr tu máme tvářenku! Je důležitá podobně jako zdůraznění obočí. Právě tyhle maličkosti dotahují líčení. Nejlépe se Vám bude pracovat s klasickými pudrovými tvářenkami, ty tekuté, krémové i gelové vyžadují cvik. Na její nanášení je ideální štětec přímo na tvářenku – středně velký a zkosený.

Věřím, že těchto pár základních kroků Vám určitě pomůže dovést Váš look k dokonalosti!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.