Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jak na krásné, dlouhé a zároveň přirozené řasy?

Každá žena sní o krásných, dlouhých a neodolatelných řasách, které při mrknutí oka oslní každého kolem nás. Jak ale takových objemných, hustých a zároveň zdravých řas dosáhnout?

K neodolatelnému efektu našich řas   třeba i při nepatrném zavření a otevření oka samozřejmě každá z nás používá nejrůznější typy řasenek, buď na prodloužení řas, či na větší objem anebo jen pro krásnější a tmavší řasy.  Jak je ale používat, abychom našim řasám spíše neškodily?

Důležité je, abychom dodržovaly několik pravidel správného líčení. Aby naše řasy vypadaly vždy plně a svěže, musíme jim dopřát správnou péči a také odpočinek. Nejdůležitějším krokem správného odpočinku je odlíčení. Řasy si také potřebují přes noc odpočinout a řasenková barva jim to rozhodně nedopřává a spíše je zatěžuje. Pokud řasy na noc pořádně neodlíčíte může dojít k jejich poškození a dokonce i k lámání. Proto pokud chceme mít krásné řasy, musíme jim dopřát i správnou regeneraci. K odlíčení můžete používat vatové tampóny či odličovací ubrousky a samozřejmě nějaký odličovací prostředek, který bude vyhovovat Vaší pleti a na noc jí dopřeje zklidnění, zvlhčení a nutnou péči.

Pokud se líčíte každý den je dobré využívat kvalitnější typy řasenek. Jestli máte pocit, že ještě nerozeznáte pravou a kvalitní řasenku od té méně kvalitní, můžu Vám doporučit postup, který se většině lidé v mém okolí osvědčil. Nedejte jen na jednu radu a na jedno doporučení, ať je sebelíbivější! Můžete se zeptat v drogériích, který typ Vám mohou doporučit, poté klidně hledejte a zjišťujte informace na internetu a můžete se zkusit poradit buď s kosmetičkou či někým známým ve Vašem okolí, kdo se v tom více vyzná. Pokud projdete všechny tyto kroky, budete mít několik návrhů a možností, ale jsem si jistá, že minimálně na jedné variantě či značce se většina Vašich poradců shodne. A pokud i Vám tato varianta bude sympatická pak není co řešit!

Pokud se líčíte denně, rozhodně neuděláte chybu, když budete používat některá výživová séra, anebo prostě jen vitamíny, které Vaše řasy posílí. Svým namáhaným řasám tak dodáte cenné látky na regeneraci.

Jsem si jistá, že díky takové péči řasy rychleji porostou, budou se méně lámat, budou delší a docílíte tím nejen okouzlujícího vzhledu, ale i přirozenosti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.