Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Umět se nalíčit tak, aby to vypadalo krásně, přirozeně a zároveň mnohem lépe, tak to je snem asi každé z nás. Jak toho ale dosáhnout? Je pravdou, že u líčení často platí rčení – „Méně je někdy více“. Toto heslo platí zejména pokud se jedná o jednoduché a přirozené líčení. Proto si v dnešním článku povíme něco o tom, jak se správně nalíčit, aby to vypadalo přirozeně, elegantně, krásně a zároveň zdravě.

Celé líčení začneme tím, že na pleť naneseme hydratační krém, který nám zvlhčí a připraví pleť pro snazší aplikaci make-upu. Potom naneseme tenkou vrstvu make-upu, tak aby pleť byla sjednocená, ale líčení stále přirozené. Užívejte svůj odstín make-upu a nanášejte ho buď pomocí štětečku, anebo sklíčka. Rovnoměrně a plynule ho rozetřete po obličeji. Zde můžeme přejít i k hydrataci rtů, protože kdybychom to nechali až před aplikací rtěnky, mohlo by dojít k rozmazání a špatnému nanášení.

Pokud stejně jako já máte rádi lehce zmatněnou pleť, využijte pudr! Ale svoji tvář přepudrujte pouze lokálně a zaměřte se zejména na místa, která mají tendenci se lesknout – čelo, nos a také bradu.

Častou chybou je nedokonalé obočí. Na obočí se totiž často zapomíná a to je podle mého názoru jedna z největších chyb. Nejprve obočí vyčešte směrem nahoru, protože tak lépe vidíte místa, která potřebují doplnit. Před tužkou na obočí bych rozhodně dala přednost stínům! Jsou přirozenější, lépe vám zvýrazní obočí a nejsou tak tvrdé jako tužka. Ale pozor na odstín! Spíše vybírejte barvu, která je trochu světlejší než Vaše obočí. Potom štětečkem aplikujte stíny rovnoměrně po směru obočí. Pro fixaci můžete využít i jemně zabarvený gel na obočí.

Potom se můžete přesunout na oči. U očí bych především stále kladla důraz na přirozenost. Nesnažte se přehánět a používat až moc výrazné stíny. Já osobně bych použila na horní oční víčko světlejší stín, který může být doplněn třpytivějších odleskem. Na okraj do vnějšího koutku můžete pak použít matný hnědý stín. Pozor na černé linky! Na víčku si často líčíme i černou linku, ale musíme si dávat pozor na to, aby byla vyplněná až k řasám, jinak nebude vypadat dobře a Váš celkový look to spíše shodí.

Teprve až teď přijde čas na řasenku, kterou zvýrazníte spodní i horní řasy. Stále zde myslete na přirozený vzhled a nesnažte se to přehánět. Nejde nám přece o slepené řasy!

K jaru se perfektně hodí i jemné růžová tvářenka, která podpoří rysy Vašeho obličeje a pomůže jej dotvarovat. Dodá vašemu looku zdravý sexy vzhled.  pro aplikaci pudrové tvářenky nejlépe poslouží štětec. Měl by být zhruba poloviční oproti štětci na pudr. Tvářenku nanášejte jemnými tahy směrem ven.

Posledním krokem je rtěnka. Opět se ji snažte sladit s celkovým lookem. Jelikož jsme rty hydratovali už na začátku, můžeme přejít k bezbarvému podkladu a potom až k matné dlouho držící rtěnce. rtěnku nanášíme rovnoměrně a přirozeně.

Takový typ líčení se hodí nejen na běžné nošení, ale i na nejrůznější akce – společenské či neformální. Pokud chcete vypadat svěže, perfektně a zároveň přirozeně, je tento styl líčení jasnou volbou!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.