Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Orchidej je schopná ubírat člověku energii, jak je to možné?

Jak je známo pokojové rostliny jsou schopné vyzařovat energie. Tyto energie na nás mohou působit přínosně, léčivě, mohou uvolňovat naše smysl, anebo naopak mohou mít i účinky nepříjemné. Některé rostliny totiž mohou vyzařovat negativní vibrace a energii. Jednou z takových rostlin, která je schopna odebírat nám naši sílu a energii a negativně také působí na naše podvědomí je například orchidej.

Orchideje patří k nejkrásnějším pokojovým rostlinám. Jsou okouzlující a nádherné na pohled, jsou krásným doplňkem našich interiérů a rozsvítí nejeden pokoj. Krása květů orchidejí je od pradávna symbolem dokonalosti, harmonie, naděje, andělské čistoty, milosti a zázraku. I přesto jsou tyto nádherné květy, které existují v mnoha barvách a pyšní se mnoha obdivuhodnými tvary, přezdívány jako „energetičtí upíři“. Tyto rostliny nám totiž mohou odebírat naši energii, aniž bychom o tom věděli a to zejména při spánku. Vzhledem k jejich omamné vůni a energickému působení bychom měli být v přítomnosti těchto nádherných rostlin opatrnější.

Neměli bychom:

  • Nedávat orchideje do místností, kde spíte či odpočíváte, čili zejména ložnic a dětských pokojů.
  • Pobývat v blízkosti orchidejí především v době nemoci.
  • Pobývat v jejich blízkosti pokud jsme unavení.
  • Být v blízkosti orchidejí, pokud máme bolest svalů či hlavy.

Pokojové rostliny všeobecně zpříjemňují a harmonizují atmosféru našeho domova a nijak nám neškodí. Jsou zdrojem pro naši psychickou i fyzickou sílu a energii. Jejich energetické vyzařování si málokdy uvědomujeme. Proto je třeba si uvědomit, které pokojové rostliny působí blahodárně na naše smysly a spíše nám energii dobíjejí, a které nám naši energii jsou schopné brát!  Mezi takové patří právě orchidej, pro které je lepší zvolit takový pokoj, kde nespíme a nečerpáme energii na další den či nějakou činnost.

Květinou, která na nás vyzařuje léčivou a příjemnou energii, je například fialka africká. Tato milá pokojová rostlina nám přináší rovnováhu, klid a harmonii.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.