Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zbavte se bolesti zad pomocí třezalkového obkladu

Již z historie můžeme vědět, že není takové byliny jakou je třezalka, která by se jí v hojení ran a uvolnění těla mohla rovnat. V současné době se k takovým to účelům třezalka používá v podobě třezalkového oleje. Třezalkový olej je nejznámějším olejem lidového léčitelství, který má velmi rozmanité použití, má příznivé účinky na naši pleť, je užitečný při svalovém napětí a dokonce ho můžeme využít k léčbě pásového oparu. V dnešním článku se budeme však věnovat tomu, jak se pomocí třezalkového obkladu zbavíme bolesti zad.

Třezalkový olejový obklad je mírným účinným prostředkem, kteří lehce prohřívá svalstvo a přitom účinkuje opravdu do hloubky. Při jeho užití se tedy svaly uvolňují a křeče polevují. Třezalkový olej také navíc tlumí zánětlivé procesy, bolesti a navíc příjemně voní. Obklad, který Vám chci doporučit se skvěle hodí jak pro dospělé, tak i pro děti.

K léčbě bolesti zad pomocí třezalkového oleje budete potřebovat:

  • Třezalkový olej
  • Malou látku nebo papírový kapesníček
  • Látkový kapesníček
  • Termofor

Aplikace:

Papír nebo látku pokapeme třezalkovým olejem. Třezalkový olej není éterický, ale spíše se jedná o olejový extrakt – můžeme ho tedy používat neředěný. Olejový papír či látku přiložíme přímo na záda na postižené místo olejovou stranou. Poté přiložíme látkový kapesníček a na něj můžeme položit termofor – tak docílíme toho, že bude olej působit rychleji. Poté na bylinkový obklad přiložíme polštářek. Tento olejový obklad může zůstat přiložený libovolně dlouho. Aplikujte jednou denně, ideálně i na noc. Tento postup opakujte do té doby, dokud bolest zcela neodezní.

Rubínově zářivý třezalkový olej spolehlivě účinkuje a je šetrný k pokožce. Podle mého názoru patří do každé domácí lékárny. Tento typ třezalkového oleje se užívá pouze zevně, nikoli vnitřně jako například – červený olej – tento olej se užívá proti zažívacím obtížím a podrážděnému žaludku, poté můžete najít i jiné třezalkové preparáty užívané vnitřně, které mohou mít i hnědou barvu, pak ale jistě budete mít a návodu napsáno, jak olej aplikovat – takové typy olejů se aplikují proti depresivním náladám, poruchám spánku, obtížím při přechodu a citlivostí na počasí.

Pokud budete užívat tuto královnu bylinek v případě bolesti, stanete se zdravými lidmi.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.