Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Krásná a světlejší barva vlasů bez chemikálií!

Máte pocit, že už dlouho nosíte tmavou barvu vlasů a přestává Vás to pomalu ale jistě bavit? Anebo jdete ke kadeřnici s nějakou vysněnou představou o novém odstínu vlasů a nakonec skončíte s barvou, která Vaší představě absolutně neodpovídá, protože je o více než dva odstíny tmavší? Ať už je důvod, proč jste se rozhodli zesvětlit Vaši barvu vlasů jakýkoli, zkuste dát přednost přírodní a zdravé cestě. V dnešní době totiž existuje mnoho způsobů, kterými můžete Vaše vlasy zesvětlit. Buď sáhnete hluboko do peněženky a podstoupíte drahá chemická ošetření nebo použijete snadno dostupné přírodní produkty, které Vaše vlasy tolik neponičí a naopak jim dopřejí péči a výživu.

Vzhledem k tomu, že jsem si na internetu všimla několika diskuzí, kde ženy řeší, jak nejlépe a hlavně účinně zesvětlit své tmavé vlasy a to ať už jsou přirozené nebo barvené, rozhodla jsem se Vám poradit recept, který mně osobně opravdu pomohl. Jedná se o příjemnou, zdravou a účinnou masku, která poskytne Vašim vlasům potřebnou péči a výživu.

Skořicová maska

Na tuto masku budete potřebovat:

  • 2 lžíce skořice
  • 2 lžíce medu
  • 2 lžíce olivového oleje
  • 2 hrnky vlažné vody
  • 2 lžičky citrónové šťávy

Na začátku si připravte vlažnou vodu, do které nejprve rozmícháte 2 lžíce skořice, poté přidáte med, olej a citrónovou šťávu. Když všechny tyto ingredience smícháte dohromady, vznikne Vám hustší hnědá voda. Tuto vodu nejprve pomalu aplikujte na vlasy a potom si do ní vlasy celé ponořte.

V dalším kroku vlasy trochu vyždímejte a zatočte do drdolu. Dobré je když si přes drdol dáte ručník anebo papírové ubrousky, protože z vlasů Vám mohou někdy ukápnout kapičky Vaši skořicové masky.

Tuto masku nechte působit 1-2 hodiny. Potom si vlasy pořádně umyjte. Můžete bez problémů použít Váš běžný šampón, ale vhodnější je aplikovat ho na vlasy dvakrát, protože umýt skořici z vlasů, je trošku náročnější.

Když jsem si vlasy vyfoukala byly příjemně jemné a krásně voněly po skořici. Poznala jsem mírné zesvětlení, a proto jsem za týden tuto masku aplikovala znovu a byla jsem opravdu příjemně překvapená! Rozhodně nemůžete čekat zesvětlení až o dva odstíny, ale opravdu to funguje. Minimálně poskytnete Vašim vlasům příjemnou vyživující péči a i to za vyzkoušení stojí, vždyť skořici máme dnes v kuchyni skoro každý.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.