Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jak získat krásnou ale zároveň přirozenou barvu vlasů?

Ať už máte ve zvyku barvit si vlasy, protože se Vám nelíbí Vaše přirozená barva nebo z důvodu, že rádi experimentujete, obvykle sáhnete po chemické barvě z drogerie. Je však pravdou, že tyto barvy Vaše vlasy zatěžují, vlasy po aplikaci potřebují speciální péči, kvalitní barvy na vlasy rozhodně nejsou ty nejlevnější a často to nevypadá ani přirozeně. Jak tedy docílit krásně přirozeného hnědého odstínu?

Pro rozjasnění vlasů a přírodní barvu jsou vhodné i jiné přípravky než ty chemické a já bych Vám chtěla doporučit jeden, který mám sama vyzkoušený. Přírodní a krásnou hnědou barvu můžete získat i pomocí bylinek, anebo jiných přírodnin. I z těchto věcí lze vytvořit kvalitní pečující masku a zároveň i tmavší barvu vlasů. Způsob, který Vám chci doporučit Vám zajistí zdravé, přirozené a ničím poškozené vlasy.

Tento recept Vám jistě pomůže zlepšit odstín, lesk a přirozeně vypadající barvu vlasů. Nemusíte nic kupovat, potřebujete věci, které běžně seženete doma a venku. Stačí se jít projít!

Připravte si:

  • heřmánek
  • dvě lžičky olivového oleje
  • citrónovou kůru
  • 2 lžičky citrónové šťávy
  • ořechové slupky
  • ořechové listy
  • 1 litr vody

Všechny tyto ingredience vložte do středně velkého hrnce na vaření a zalijte je 1 litrem vody. Pokud chcete odstín hnědé ještě tmavší můžete přidat i dva sáčky černého čaje. Celou tuto směs necháte dojít k varu, potom vaříte 5 min a následně vypnete a necháte odstát. Tento odvar nechte vychladnout, a když je vlažnější aplikujte na vlasy.

Účinky této metody budou znatelnější až po 3 týdnech užívání, ale rozhodně stojí za to! Díky této masce získáte tmavší a přirozený hnědý odstín a vyživující péči pro Vaše vlasy. 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.